Kdo vyšetření odborně zajišťuje?

Vyšetření zajišťuje Centrum výživy a zdraví ve spolupráci s EUC Laboratořemi a genetickou laboratoří GENLABS.

Tel.: +420 778 775 373
info@potravinova-intolerance.cz

Centrum výživy s.r.o.
Uruguayská 380/17
120 00 Praha 2
IČ: 05715971

Přestaňte se zbytečně trápit!

Vyšetření potravinových intolerancí může odhalit, které potraviny Vám brání v hubnutí a způsobují obtíže.

Za normálních podmínek se potrava rozkládá na jednoduché části, živiny, které se přes střevní stěnu vstřebávají do krevního řečiště a odtud se dostávají dále do těla tam, kde jsou potřeba. Pokud však sníme pro nás nevhodnou potravinu, naše tělo nemusí být schopné ji zpracovat.

Dlouhodobým zatěžováním imunitního systému nestravitelnými potravinami může docházet k zánětům.

Tyto záněty se můžou projevovat jako bolesti hlavy, únava, nesoustředěnost, ekzémy, akné. Dalšími projevy mohou být zažívací potíže (nadýmání, plynatost, řídká stolice, pocit plnosti), nadváha či obezita.

Proces vzniku potíží bývá u potravinových intolerancí vleklý a potíže se stávají chronické.

Než ale začnete přemýšlet, jak své intolerance odhalit, čtěte dál.

Vyřazení potravin, na které tělo může reagovat tvorbou protilátek a zánětem, mu může udělat velkou službu. Může dojít k úlevě imunitního systému, který byl přetížen a tělo může pracovat na regeneraci. Tímto procesem může dojít k lepší kondici a především ke zbavení se nepříjemných projevů, které nás mohly provázet.

Má to ale háček! Vyšetření potravinových intolerancí Vám zvládne udělat pouze několik specializovaných laboratoří v ČR.

Výsledek může pomoci s trvalým odstraněním následujících problémů!

 • Zjistíte, na jaké potraviny máte intolerance

  Dozvíte se, na jaké potraviny má Vaše tělo intolerance. Po jejich vyřazení z jídelníčku Vaše případné problémy jako například únava, bolesti hlavy, zažívací obtíže či jiné problémy, uvedené výše, mohou náhle zmizet.

 • Můžete velmi lehce hubnout, už nebudete "oteklí"

  U lidí s nadváhou, nebo obezitou, kteří nereagují na standardní léčbu je možné dosáhnout významné redukce hmotnosti právě odstraněním pozitivně zjištěných potravin. Vaše tělo může přestat zadržovat vodu. Ihned můžete být lehčí, nemusíte vypadat otekle a hubnutí muže být o mnoho snazší.

 • Můžete odstranit bolesti hlavy, deprese, nespavost či akné

  Můžete se zbavit zbytečného vyhazování peněz za léky, které pouze zmírní projevy Vašich problémů. Problémy můžete vyřešit trvale a budete si každé ráno připadat skvěle.

 • Veškeré výsledky Vám vysvětlí odborně vyškolený specialista

  Vyšetření bude provedeno zdravotně certifikovanou laboratoří a veškeré výsledky, Vám budou předané a vysvětlené odborně vyškoleným specialistou. Dozvíte se, jak situaci nejlépe řešit a jaké potraviny ze svého jídelníčku vyřadit.

Pravděpodobně již chápete, že toto vyšetření je investice na celý život.

Každý den po zbytek svého života se díky němu můžete cítit lépe

Vyšetření potravinových intolerancí jsou na rozdíl od vyšetření potravinových alergií novou metodou. Navíc je zvládne udělat pouze několik specializovaných laboratoří v ČR.

Jak to probíhá:


 • 1. Vyplňte objednávkový formulář níže

  Zde na stránce vyplňte krátký formulář na základě kterého, Vás kontaktujeme.

 • 2. Spojí se s Vámi naše asistentka

  Naše asistentka, Vám zavolá a společně se domluvíte na termínu návštěvy. Případně Vám zodpoví Vaše dotazy.

 • 3. Proběhne odběr žilní krve

  V jedné z našich smluvních laboratoří v Praze, Vám odebereme žilní krev. Můžete si vybrat tu laboratoř, která je Vám nejblíže.

 • 4. Vysvětlíme Vám výsledky

  Maximálně do týdne si můžete přijít pro Vaše výsledky a odbornou konzultaci, kde se dozvíte, jak na tom jste a jak nejlépe Vaše problémy vyřešit.


Každý den, kdy Vám budou chybět tyto důležité informace se budete zbytečně trápit. Proto je Vám určitě jasné, že je důležité se na vyšetření dostavit co nejdříve.

Z důvodu velkého zájmu je vyšetření možné provést pouze po předchozím objednaní zde na webu. Poté, co vyplníte formulář a kliknete na tlačítko, Vám zavolá naše asistentka a řekne Vám nejbližší volný termín, Vašeho vyšetření.

Po samotném měření dostanete výsledky graficky zpracované a náš specialista Vám je vysvětlí. Získáte tak nejen samotné výsledky, ale hlavně jejich srozumitelné vysvětlení a doporučení.

Odborné služby probíhají v příjemném prostředí naší pobočky,

několik metrů od stanice metra Náměstí Míru.

Adresa:

Centrum výživy a zdraví
Uruguayská 380/17
120 00 Praha 2

Jsme tu pro Vás:
Po - Pá: 8:00 - 20:00

Tel.: +420 778 775 373
info@potravinova-intolerance.cz


Objednejte se na vyšetření zde

Odhalte, jaké potraviny Vám tajně škodí


Poplatek za vyšetření pouze 1990 Kč

Až 60 % populace má potravinové intolerance, které jim brání v hubnutí, způsobují deprese, tvorbu akné nebo bolesti hlavy. Zjistěte, na jaké potraviny máte intolerance Vy.

Vyplňte Vaše jméno, telefon a email do objednávkového formuláře níže a klikněte na tlačítko. Naše asistentka Vás kontaktuje a domluví termín Vaší návštěvy.

Poplatek za vyšetření je 1990 Kč, cena je finální a bez dalších poplatků.


Často kladené dotazy

Kolik to bude stát? +

Vzhledem ke zlepšení, které Vám vyšetření potravinových intolerancí do života může přinést, se jeho ceny u jiných poskytovatelů často dostávají až na závratných 10 000 Kč. Nicméně nyní máte možnost jej u nás získat pouze za 1990 Kč.

Ano, tohle odpovědělo na moji otázku OBJEDNAT SE
Jak probíhá platba za vyšetření? +

Vyšetření můžete uhradit platební kartou anebo bankovním převodem. Po zaplacení vyšetření potravinových intolerancí zašleme na Vámi uvedenou emailovou adresu žádanku pro odběr krve s pokyny.

Ano, tohle odpovědělo na moji otázku OBJEDNAT SE
Na jaké potraviny mě otestujete? +

Vyšetření je vytvořeno na základě statistik získaných při testování pacientů v České republice. Bylo pro nás velmi důležité zajistit, aby testování bylo, co možno nejlevnější, ale zároveň odhalilo nejčastější potravinové intolerance vyskytující se v ČR.

Zde je seznam potravin, na které budete testování:

 • Vejce
 • Kravské mléko
 • Kukuřice
 • Rýže
 • Sója
 • Arašídy
 • Sezam
 • Kreveta
 • Krab
 • Treska
 • Vepřové
 • Rajčata
 • Brambory
 • Pomeranče
 • Kiwi
 • Jahody
 • Banány
 • Jablka
 • Pšenice
 • Mrkev
Ano, tohle odpovědělo na moji otázku OBJEDNAT SE
Co si z vyšetření odnesu? +

Z vyšetření si odnesete komplexní výsledky testů na potravinové
intolerance a rovněž i výsledky segmentální tělesné analýzy. Nutriční
specialista Vám všechny výsledky podrobně vysvětlí, předá odborná
doporučení a zodpoví veškeré Vaše dotazy.

Ano, tohle odpovědělo na moji otázku OBJEDNAT SE
 • Ačkoliv jsem se stravovala pořád stejně, tak jsem za poslední roky přibrala skoro 15 kg. Začala jsem se více hýbat, nejedla jsem sladké a váha i přesto nešla dolu. Už jsem nevěděla, co mám dělat a tak jsem na internetu našla výhodnou nabídku na krevní vyšetření potravinových intolerancí. Ačkoliv jsem byla na vážkách, tak jsem si říkala, že to prostě zkusím. Výsledky vyšetření mne skutečně překvapily. Díky vyšetření jsem zjistila, že celkem pravidelně jím potraviny, které pro mě nejsou vhodné. Nutriční specialistka mi poradila, jak dané potraviny vhodně nahradit a váha konečně začala sama ubývat. Nevěřila jsem, že to může být tak snadné. Velmi děkuji celému týmu Centra výživy a zdraví, jste skvělí - bez Vás bych to nejspíš nezvládla. Přeji mnoho dalších spokojených klientů. :))
  Name Lenka Štodlerová Praha, 47 let