Nedaří se Vám zhubnout a váhu si udržet?

Není to Vaše vina!

Čtěte dál, zde je tajemství dietologického průmyslu, které způsobuje Vaši nadváhu!

Diagnostika bazálního metabolismu.

 • je objev moderní medicíny, díky kterému ihned odhalíte, co přesně Vašemu tělu doposud bránilo v hubnutí. Dozvíte se, jaké potraviny vám zhubnout pomohou a jaké vám v tom naopak brání. Zjistíte, kolik toho každý den máte sníst, aby hubnutí bylo co nejvíc efektivní (mnoho žen je překvapených, že leckdy mohou jíst více než jedli předtím když se marně snažili hubnout pomocí obecných diet, níže se dozvíte proč tomu tak je).

To, že se vám nedaří hubnout, není Vaše vina!

Díky vyšetření ihned odhalíte faktory, které ve Vašem těle trvale způsobují nadváhu i pokud začnete jíst méně.

Hormon, zvaný leptin, má ve Vašem těle na starost pocit hladu a také ovládá vaši "chuť na pohyb". Nízké hladiny vašemu mozku dají příkaz "nehýbej se a najez se" a vysoké hladiny mu zase říkají "nemáš hlad, máš dostatek zásob, jdi se hýbat"

Pokud budete hubnout špatným způsobem, hladina leptinu se významně sníží a Vaše tělo začne tukové zásoby „chránit“. Váš mozek ve vás vyvolá nejen neodolatelný hlad ale také lenost.

To znamená, že na nesprávný pokus o hubnutí váš mozek reaguje tak, že vás začne nutit jíst.

V případě chybně nastaveného jídelníčku může dojít až k leptinové rezistenci, kdy mozek nereaguje na rostoucí hladinu leptinu a i přes dostatečné nebo dokonce nadměrné tukové zásoby stále vydává signál "nehýbej se a žer".

K leptinové rezistenci nemusí nutně docházet jen s vysokým množstvím tuku v těle, ale „postačí“ vysoké množství viscerálního tuku.

Mozek při leptinové rezistenci neslyší zprávy od leptinu o tom, že jste již tlustí. Vaše podvědomí si myslí, že jste hubení a nutí vás jíst. Ale obraz v zrcadle svědčí zcela o něčem jiném.

Leptinová rezistence souvisí s inzulínovou rezistencí. A chronicky zvýšená hladina inzulínu poškozuje vaše zdraví.

Po absolvování programu Vám bude jasné:

 • Jaké potraviny ve Vašem těle brání hubnutí

  To, že vám po určité potravině není špatně neznamená, že vám neškodí a nebrání hubnutí. Svět stravy není černobílý. Je možné dát obecná doporučení, ale vždy je potřeba odhalit potraviny, které Vám brání v hubnutí.

 • Jaké potraviny ve Vašem těle podporují hubnutí

  Dozvíte se, jaké potraviny, ve Vašem případě, hubnutí napomáhají (nejspíš budete překvapená výsledky, objevíte nové potraviny, které vám budou chutnat a zároveň podporovat hubnutí).

 • Stupeň bazálního metabolismu

  Zjistíte, kolik můžete jíst, abyste hubla či si držela váhu. Zdravotnický přístroj přesně změří, kolik energie Vaše tělo spotřebovává v klidovém stavu v porovnání s ostatními. Pokud si připadáte, že sníte list salátu a přiberete více, než Vaše kamarádka po talíři svíčkové, tak toto vyšetření odhalí, zda je to kvůli Vašemu metabolismu a nebo, zda je to způsobené nějakým jiným faktorem.

 • Množství nebezpečného viscerálního tuku v těle

  Pokud máte více tuku v oblasti břicha, je možné, že máte nebezpečné množství viscerálního tuku obklopujícího Vaše orgány. Viscerální tuk je, na rozdíl od podkožního tuku, méně zřejmý a může být o mnoho nebezpečnější. Vyšetření odhalí jeho množství a tím pádem i riziko cukrovky a akutních onemocnění jako srdeční infarkt a mozková mrtvice.

Každý den, kdy Vám budou chybět tyto kriticky důležité informace, se budete zbytečně trápit, proto je vám určitě jasné, že je důležité se dostavit co nejdříve.

Než ale začnete přemýšlet, kdy máte na vyšetření čas, přečtěte si, jak probíhá.

Už žádné drastické univerzální diety, které nefungují. Během deseti minut náš přístroj odhalí vše, co potřebujete vědět.

Z důvodu velkého zájmu je vyšetření možné provést pouze po předchozím objednaní zde na webu. Potom, co vyplníte formulář a kliknete na tlačítko, Vám zavolá naše asistentka a řekne vám nejbližší možný termín, Vašeho vyšetření.

Po samotném měření nejen dostanete výsledky graficky zpracované v podobě 29 stránkového reportu ale náš specialista Vám je i podrobně vysvětlí. Získáte tak nejen samotné výsledky, ale hlavně jejich srozumitelné vysvětlení a doporučení pro rychlý váhový úbytek.

Pokud budete mít jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Celé vyšetření včetně konzultace a vysvětlení výsledků potrvá zhruba 60 minut.

Pokud u Vás najdeme nějaký komplikovanější problém či pokud budete chtít i naší dlouhodobější podporu, která Vám pomůže se natrvalo zbavit Vašeho problému, můžete se našich specialistů zeptat i na tuto možnost.

Nemusíte se však obávat.

Navzdory očekávání, většina našich klientek v minulosti nebyla schopná zhubnout, protože jedla příliš málo a měla ve své dietě potraviny, které v jejich těle bránily a nebo zpomalovaly hubnutí. Jejich tělo tak neprodukovalo dostatečné množství hormonu, zvaný leptin, způsobujícího zpomalení metabolismu.

 • Už žádné nebezpečné preparáty ohrožující Vaše zdraví
 • Seriózní vyšetření a opravdové trvalé snížení váhy
 • Více energie, chuti do života a obdiv okolí

Vyšetření probíhají v příjemném prostředí naší pobočky, několik metrů od stanice metra Náměstí Míru.

Adresa:

Uruguayská 380/17
120 00 Praha 2

Jsme tu pro Vás:
Po - Pá: 8:00 - 20:00

Odhalte faktory, které Vám brání v hubnutí

rezervujte si termín vyšetření


Novoroční akce! Poplatek za vyšetření pouze 300 Kč místo 1400Kč

Nadváha většiny žen je způsobená faktory, o  kterých vůbec neví. Není to jejich vina. Přijďte si na vyšetření pro odpovědi.

Vyplňte Vaše jméno, telefon a email do formuláře níže a klikněte na tlačítko. Naše asistentka Vás obratem kontaktuje a domluví termín Vaší návštěvy.

Poplatek za vyšetření je nyní v předvánoční akci 300 Kč a je možné ho po skončení zaplatit hotově či kartou.


POZOR: Při rezervaci dnes, získáte diagnostiku překyselení organismu zdarma.


Kdo vyšetření odborně zajišťuje?

Vyšetření probíhá na pobočce Centra výživy a zdraví v ulici Uruguayská 17, Praha 2, zastávka metra Náměstí Míru.

V Centru výživy a zdraví od roku 2012 již absolvovalo vyšetření několik tisíc klientů.

Vyšetření bude provedeno speciálně vyškoleným odborníkem.